Adaptér k váham CAS – 6 V
20,91 € s DPH / 17,00 € bez DPH
Originálny adaptér k váham CAS SW-2 a PR-2
Súvisiace produkty
Tenzometer pre váhu CAS SW-1
Tenzometrický snímač zaťaženia pre váhy CAS SW-1 , pre verzie všetkých váživosti ( od 2 do 30 kg )
Kalibračné závažie M1- 200g
200g kalibračné závažie triedy presnosti M1 určené na kontrolu a kalibráciu váh triedy presnosti III
Adaptér k váham CAS – 12 V
Originálny adaptér k váham CAS ER Junior, ER PLUS, DB-II , PB, ED, EC a ďalšim…
Termoetikety rozmeru 58 x 40 mm
1000 ks termoetikiet rozmeru 58 x 40 mm na kotúčiku.
Naposledy zobrazené produkty
Adaptér k váham CAS – 6 V
Originálny adaptér k váham CAS SW-2 a PR-2
HACCP sada kalibrovaných digitálnych teplomerov
Sada kalibrovaných digitálnych teplomerov a teplomera s vlhkomerom podľa požiadavky HACCP – zákonná povinnosť pri monitorovaní teploty skladovaných surovín a potravín v zariadeniach spoločného stravovania, v pekárenskej a cukrárenskej výrobe, v potravinárskom priemysle a pod.
Zákon o metrológií č. 157/2018 Z. z. zaraďuje teplomery používané v zariadeniach spoločného stravovania, pri skladovaní a výrobe potravín medzi POVINNE KALIBROVANÉ MERADLÁ.
Podľa vyhlášky 533/2007 o podrobnostiach o požiadavkách na zariadenia spoločného stravovania musí byť teplota v každej chladničke/mrazničke a v sklade overovaná povinne kalibrovaným meradlom.
Pri vyprážaní a vydávaní stravy je potreba kontroly teploty kalibrovaným vpichovým teplomerom .
Kojenecká váha T-scale Fox do 30 kg s metrom
Profesionálna kojenecká váha s veľkou vážiacou miskou s integrovaným metrom pre váženie a meranie dojčiat a novorodencov. Vhodná pre ordinácie a pôrodnice. Váha je s úradným overením.






